O nas

Czym się zajmujemy?

Świeże warzywa, aromatyczne zioła to podstawa dobrej kuchni. My pomyśleliśmy o tym, by w Twojej kuchni znalazły się zawsze świeże i pyszne grzyby. Dlatego stworzyliśmy zestawy do domowej uprawy grzybów. Odtąd możesz sięgać po grzyby zawsze kiedy będziesz mieć na to ochotę. Co więcej nie musisz szukać ich w lesie czy sklepie, gdyż dzięki naszym zestawom sam je sobie wyhodujesz.

Smaczne

My Polacy uwielbiamy grzyby. Potrawy z nich na stałe goszczą w naszej kuchni. Dlaczego więc, nie pokusić się o własną ich uprawę? Teraz to banalnie proste. Dzięki naszym zestawom w prosty sposób wyhodujesz smaczne grzyby, które pokocha Twoja rodzina.

O nas
O nas

Świeże

Każdy chce, aby w jego kuchni gościły świeże produkty. Dotyczy to także grzybów, gdyż tylko świeże zachowują swój niezwykły aromat. Dzięki naszym zestawom w łatwy sposób to osiągniesz. Sam sobie wyhodujesz grzyby i sięgniesz po nie kiedy tylko zechcesz.

Zdrowe

Czy wiesz, że grzyby zawierają samo zdrowie? Znajdziesz w nich cenne witaminy, dużo białka oraz miedź i żelazo. A niektóre z nich mają zastosowanie w profilaktyce nowotworowej i antywirusowej. Podaruj sobie zdrowie!

O nas

Domowe grzybobranie

Operacja pn.: „Wdrożenie innowacyjnych rozwiązań produktowych bazujących na grzybach egzotycznych” mająca na celu dywersyfikację oferty firmy Planto Jacek Śledziewski oraz podniesienie jej konkurencyjności na rynku krajowym i zagranicznym. Osiągnięcie założonego celu jest uzależnione od wdrożenia innowacyjnej i przyjaznej środowisku technologii produkcji suplementów diety bazujących na suszu grzybów egzotycznych oraz zestawów edukacyjnych do samodzielnej hodowli i upominków firmowych. Realizacja inwestycji przełoży się na utworzenie 2 miejsc pracy.

Operacja współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER", poddziałania 19.2 "Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju kierowanego przez społeczność" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020

ue

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”