Twardziak jadalny – SHIITAKE – zestaw do uprawy 3L

Rzadko jeden grzyb łączy w sobie dwie nadzwyczajne cechy. Jest jednym z najznakomitszych grzybów jadalnych ale również posiada bogactwo substancji biologicznie czynnych i związane z tym działanie lecznicze ( potwierdzone naukowo ).

  • pomaga w terapii leczenia raka, prowadzi do wyraźnej poprawy jakości życia i lepszych rokowań.
  • zwiększają odporność organizmu
  • odbudowa flory bakteryjnej
  • udowodniono jego regulujący wpływ na poziom tłuszczu we krwi

Wysoka zawartość wszystkich, a w szczególności aminokwasów egzogennych, w idealnych dla człowieka proporcjach i witamin dopełnia obraz jego działania, i czyni go, nie bez powodu, królem grzybów.

Operacja pn.: „Wdrożenie innowacyjnych rozwiązań produktowych bazujących na grzybach egzotycznych” mająca na celu dywersyfikację oferty firmy Planto Jacek Śledziewski oraz podniesienie jej konkurencyjności na rynku krajowym i zagranicznym. Osiągnięcie założonego celu jest uzależnione od wdrożenia innowacyjnej i przyjaznej środowisku technologii produkcji suplementów diety bazujących na suszu grzybów egzotycznych oraz zestawów edukacyjnych do samodzielnej hodowli i upominków firmowych. Realizacja inwestycji przełoży się na utworzenie 2 miejsc pracy.

Operacja współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER", poddziałania 19.2 "Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju kierowanego przez społeczność" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020

ue

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”